Oferujemy Państwu dwa niezwykle skuteczne i bezpieczne systemy wybielające, zarówno pojedynczych zębów jak i całych łuków zębowych, dobierane indywidualnie w zależności od rodzaju szkliwa i wrażliwości zębów:

System gabinetowy:
  • system wybielania Opalescence Boost - to preparat do wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym oparty na 38% nadtlenku wodoru. Chemiczna aktywacja Opalescence Boost umożliwia osiągniecie maksymalnej efektywności środka wybielającego, przy czym dodatkowa aktywacja światłem nie jest konieczna. Żel ten dzięki neutralnemu pH i maksymalnej aktywności utleniającej jest wysoce efektywny i jednocześnie nie uszkadza szkliwa. Preparat dodatkowo zawiera fluor i azotan potasu dzięki temu nie występuje nadwrażliwość po zabiegu.
  • system wybielania Opalescence Endo - system do wybielania zębów martwych (przeleczonych endodontycznie). Umożliwia osiągniecie dobrego efektu estetycznego w przypadku przebarwionych martwych zębów bez konieczności stosowania leczenia protetycznego.

System do wybielania w domu:
  • system nakładkowy Opalescence 10%, 15%, 20% - to bezbolesna i łatwa metoda wybielania zębów w warunkach domowych. Skład preparatu oparty jest na nadtlenku karbamidu, dodatkowo zawiera fluor i azotan potasu - przeciwko nadwrażliwości co dodatkowo zwiększa komfort kuracji. Preparat zawiera 20% wody, co zmniejsza ryzyko odwodnienia zębów. Opalescence 10% i 15% stosuje się do nocnego wybielania nakładkowego, natomiast Opalescence 20% wykorzystywany jest do kilkugodzinnej terapii w ciągu dnia.